Vzdálená podpora

Program TeamViewer je určený pro přímé připojení na Váš počítač. Po kliknutí na odkaz níže uložte soubor a následně jej otevřete. Poté nám sdělíte Vaše ID a heslo a my se vzdáleně připojíme k Vašemu počítači.

teamviewer Zde stáhnete program pro vzdálenou pomoc na vašem PC.

 

Nejčastější otázky a odpovědi

 

Měření je možné provést na stránkách: www.speedtest.net nebo na našich stránkách v sekci Podpora/Test rychlosti

Pro přesné měření je nutné připojit počítač, notebook či jiné zařízení kabelem a odpojit veškerá další zařízení. Pokud tak neučiníte mohlo by dojít ke zkreslení výsledků měření způsobené omezením propustnosti lokální Wi-Fi nebo datovým tokem na jiná zařízení.

Na tarify pro domácnost je aplikovaná agregace což může způsobit pokles rychlosti v daný okamžik v případě, že je přípojka vytížena více uživateli najednou. Agregace u připojení pro domácnosti v naší síti je 1:4. Pravděpodobnost ale není moc velká a proto se agregace běžně používá u všech poskytovatelů internetu

Jako první věc doporučeujem restartovat váš router - vytažením černého napájecího kabelu. Restartováním si router načte nové parametry a připojení by mohlo začít fungovat. Nepokoušejte se mačkat na tlačítko reset, obvykle dojde k vymazání konfigurace zařízení a je nutný zásah našeho technika. 

Pokud restartování routeru nepomůže, neváhejte nás kontaktovat na telefonním čísle 605 219 566 nebo na emailu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.. Pokusíme se problém co nejrychleji vyřešit.

V případě, že pro posílání pošty používáte aplikaci v počítači nebo v mobilní zařízení, budete potřebovat při konfiguraci poštovního účtu znát tzv.SMTP server pro odchozí poštu. SMTP server je zpravidla poskytován Vaším poskytovatelem internetového připojení.

Adresa SMTP serveru: mail.dexnet.cz

port: 25autorizace: bez ověřování, bez zabezpečení

Pokud na našem webovém serveru provozujete webhosting a máte založenou e-mailovou schránku, budete potřebovat při konfiguraci poštovního účtu v počítači nebo mobilním zařízení POP3 nebo IMAP server. Uživatelské jméno a heslo jste obdrželi po založení e-mailové schránky.

Adresa POP3 a IMAP serveru:   mail.dexnet.cz
port: 995
zabezpečení: ssl
autorizace: váš email ve formátu vašejméno@vašedoména.cz. Heslo k emailové schránce jste obdrželi emailem při zakládáví vaší emailové schránky

V případě smlouvy na dobu neurčitou můžete smlouvu vypovědět kdykoliv bez udání důvodu a výpovědní lhůta je 1 kalendářní měsíc. Výpověď smlouvy není sankcionována žádným poplatkem.

Můžete platit bankovním převodem na náš účet 169 256 7001/5500 s uvedením variabilního symbolu, kterým je číslo Vaší smlouvy. Variabilní symbol a částka je tedy každý měsíc stejná, můžete si tedy nastavit trvalý příkaz k úhradě, a do vždy na začátku měsíce.

Rychlost připojení

Mezinárodní nezávislý test rychlosti
Test your Internet connection speed at Speedtest.net 

Klientský portál

Vstup do klietnského portálu

Naši partneři

partneri

Joomla! konzole ladění chyb

Sezení

Informace o profilu

Využití paměti

Dotazy do databáze