×

Warning

Joomla\CMS\Filesystem\Folder::create: Could not create folder.Path: /www/hosting/dexnet.cz/www/t3-assets

Hlasová služby SIPY je univerzální řešení pro zřízení nových pevných hlasových linek či pro převedení linek stávajících na VoIP. Služba je vhodná jak pro jednotlivé telefonní linky, tak pro infrastrukturu s pobočkovou ústřednou, umožňuje rovněž osazení současné infrastruktury ISDN či HTS bránou či vytvoření pokročilého call centra.

Služba je určena všem zákazníkům, kteří požadují jak cenově dostupné volaní bez paušálu, tak technologické výhody VoIPu. Ocení ji zejména firmy s větším počtem telefonních přístrojů a s vysokým měsíčním paušálem za hovorné, ale rovněž tak firmy rozšiřující svou telefonní infrastrukturu o pobočkovou ústřednu.

 

Výhody služby Telefon

  • Nehrozí Vám žádné dodatečné náklady, zaplatíte pouze co provoláte
  • neplatíte žádné paušální poplatky
  • voláte výhodně do celé EU
  • nabízíme online výpis hovorů zdarma
  • službu můžete kdykoli ukočnit nebo pozastavit
Telefonní služby
Měsíční paušál 0 Kč
Přidělení nových čísel (max. 100) 0 Kč
Portace telefonního čísla HTS/ISDN                                                                          999 Kč/1799 Kč
Konfigurace ústředny 5900 KčCeny vybraného hovorného
Volání na pevná čísla v celé ČR, bez rozlišení kraje a času 0 Kč
Volání na mobilní telefony, bez rozlišení operátora a času 2 Kč
Volání do EU a USA                                                                          2 Kč

 

 Ligula tincidunt mus eget nibh tellus dui vestibulum tincidunt dolor eget. Porta dapibus laoreet id ut vestibulum phasellus magna eros quis gravida.

 

Kompletní ceník hovnorného naleznete zde...

Vítejte na stránkách společnosti Dexnet!
Jsme poskytovatel telekomunikačních služeb v Praze a okolí. Své služby nabízíme již od roku 2004.  Internetové připojení realizujeme pomocí optických i metalických kabelů a rádiových spojů pracujících v licenčních i volných  pásmech 5 GHz, 10 GHz, 13 GHz, 17 GHz, 18 GHz, 24 GHz a 80 GHz.
 
Vždy se snažíme najít to nejlepší řešení pro každého, ať už jste  domácnost nebo velká firma. Od velkých telekomunikačních operátorů se lišíme hlavně férovým a lidským přístupem a péči o Vás - naše zákazníky.
 
Naše sít je dostupné na 80 % území hlavního města v oblastech Praha 1, Praha 2, Praha 3, Praha 4, Praha 5, Praha 6, Praha 7, Praha 8, Praha 9, Praha 10, Praha-západ a Praha-východ.

  

 

Pracujte rychleji a chytřeji... 


Očekávejte více ze svého datového připojení . S naším internetm pro firmy, budete mít rychlost a spolehlivost, kterou potřebujete, k udržení Vašeho podnikání v chodu.

Navíc nabízíme výkonné nástroje, jako je Microsoft® Office 365 , zálohování dat a cloudové služby...

logo o nasFirma Dexnet Interent Provider poskytuje své služby od roku 2004 v celé oblasti výpočetní techniky, telekomunikačních sítí a internetu. Naší specializací jsou profesionální služby v oblasti vysokorychlostního internetového připojení nadstandardní úrovně, zaměřené domácnosti, ale i na malé a velké firmy.

Mezi hlavní cíle a přednosti naší firmy patří kvalitní a rychlá technická podpora, schopnost poskytnout okamžité řešení dle potřeb každého klienta a kvalitní páteřní síť. 

V současné době nabízíme své služby jednotlivým klientům, bytovým domum a SVJ ale i firemním zákazníkům a poskytovatelům telekomunikačních služeb (ISP)

Naše služby můžete využít na 50-ti místech po celé Praze a okolí.

Dále poskytujeme servis a poradenství v oblasti výpočetní techniky, spravujeme sítě firmám i domácnostem, web hostování, registrování domén, emailové účty, VPN sítě, konfigurace firewallů a instalace na klíč, prodáváme veškerou výpočetní i kancelářskou techniku, instalujeme kamerové IP systémy a zabýváme se výstavbou a správou datových sítí.

 

Rychlost připojení

Mezinárodní nezávislý test rychlosti
Test your Internet connection speed at Speedtest.net 

Klientský portál

Vstup do klietnského portálu