×

Warning

Joomla\CMS\Filesystem\Folder::create: Could not create folder.Path: /www/hosting/dexnet.cz/www/t3-assets

Webová prezentace  je v dnešní době samozřejmostí nejen pro firmy, ale také pro každého, kdo se chce nějakým způsobem prezentovat. Důležité ovšem není mít pouze web jako takový. Web musí firmu náležitě prezentovat, ale také musí splňovat požadavky na uživatelskou přívětivost a použitelnost. V neposlední řadě pak musí být vytvořen spolu s obsahem tak, aby napomáhal k co nejefektivnějším online reklamním aktivitám.

Tvorba webu tak není pouhou otázkou líbivého vzhledu. Web musí být pro zákazníky přehledný a musí je navést k nákupu, nalezení hledané informace, registraci a jakékoliv jiné akci, která je smyslem existence webu. Tomu spolu s vhodným designem napomáhá obsah webu, především pak text, který návštěvníka webu zaujme. Nakonec pak obsah webu a kód, kterým je web napsán do značné míry ovlivňují online propagační aktivity, jako je například SEO. Kvalitní webová prezentace není věcí pouhého pohledu na něj.

V případě zájmu jsme schopni vytvořit moderní webové stránky s využitím responsive designu. Takto vytvořený web rozpozná zařízení, na kterém je prohlížený a automaticky se mu přizpůsobí. Responsive webové stránky tak reagují na trend posilování významu mobilních zařízení (tabletů, smartphonů) a prezentují firemní nabídku optimálním způsobem.

Webové prezentace stavíme na redakčním systému Joomla.
Joomla uživatelům poskytuje skvělý komfort při tvorbě obsahu. Zároveň je snadno rozšiřitelný pomocí stovek přídavných komponet, modulů a pluginů. S naší novou webovou prezentací získáte nové zákazníky!

 

Hlavní výhody webových prezentací o nás:

  • webové prezentace vytváříme více jak 15 let
  • možnost vytvoření webu s využitím responsive designu (zobrazení webu se přizpůsobuje zařízení – tablety, smartphony, PC)
  • všechny naše weby jsou založené na redakčním systému Joomla (snadná aktualizace a správa)
  • základní optimaizace pro vyhledávače (SEO) zdarma ke každému webu
  • skvělý poměr kvalita/cena
  • webhostingové služby, servis a podpora


Ceny webových prezentací:

Při tvorbě webů připravujeme cenovou kalkulaci na míru dle konkrétního projektu. Obecně ale platí, že prezentační weby na redakčním systému Joomla začínají na částce 16 000 Kč. V té je zahrnuta grafika na míru včetně případných úprav dle požadavků klienta, interaktivní prvky, kontaktní či objednávkové formuláře, nastavení on-page SEO a podobně.

 

Naši zákazníci:

 

 

smartcareer Smart Career s.r.o.
   

Rychlost připojení

Mezinárodní nezávislý test rychlosti
Test your Internet connection speed at Speedtest.net 

Klientský portál

Vstup do klietnského portálu