×

Warning

Joomla\CMS\Filesystem\Folder::create: Could not create folder.Path: /www/hosting/dexnet.cz/www/t3-assets

Firemní internetové připojení vidíme jako jednu z nejdůležitějších priorit každé společnosti,  na kterou by měly být kladeny jen ty nejvyšší nároky.

Pokud jste střední nebo větší firma, tarify pro domácnstosti, které využívají malé firmy a živnostníci pro Vás nebudou vhodné. Tyto tarify se totiž vyznačují agregací  nesymetrickou rychlostí odesílání dat do Internetu.

Proto Vám nabízíme kvalitní a vysoce spolehlivý způsob připojení k Internetu. Kvalita Vašeho připojení tak není limitována tím, kolik je na síti aktivních uživatelů, Vaše rychlost je po celou dobu garantovaná jen pro Vás. Nabízíme široké spektrum technických řešení přesně podle vašich požadavků. Součástí služby je samozřejmě i vyhrazená podpora 24/7 na zákaznické lince.

Pro aktuální ceny a sestavení nabídky dle Vašich konkrétních požadavků nás prosím kontaktujte na telefonním čísle 605 219 566 nebo na emailu This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it..

Informativní cenová relace

Ceník služeb je pouze orientační, ceny se mohou drobně lišit v závislosti na použitých technologiích a způsobu připojení.

Rychlost připojeníCena
10 Mbits / 10 Mbits 1250 Kč
30 Mbits / 30 Mbits 3400 Kč
50 Mbits / 50 Mbits 5200 Kč
100 Mbits / 100 Mbits 8800 Kč
200 Mbits / 200 Mbits 13 800 Kč
300 Mbits až 500 Mbits od 15 000 Kč

 

Technické parametry služeb

 • Rychlost individuálně 1-500 Mb/s symetricky (obousměrně stejná rychlost)
 • Agregace 1:1 - vyhrazená linka
 • Garance zvolené rychlosti – 100 %
 • Protokol IPV4 a IPV6
 • Veřejné IP adresy / rozsha IP adres (routované nebo NAT)
 • SLA s garancí kvality služby a Hot Linka 24 hodin 7 dní v týdnu
 • Nonstop monitoring sítě
 • Individuální přístup

Používané technologie

  Díky bezdrátové technologii Vám můžeme nabídnout vysokorychlostní internetové přiojení i těm firmám a institucím, které díky své poloze nemají dostupné kabelové nebo optické připojení. Pro firemní přípojky jsme zvolili moderní bezdrátovou technologii v pásmech 10 GHz, 11 GHz, 17 GHz a 24 GHz. Používáme především rádiové spoje od firmy Alcoma. Díky moderním technologiím těchto rádiových spojů je  maximálně zamezeno jakémukoliv  rušení  spojení, které je charakteristické pro běžné bezdrátové technologie. Tento způsob jako jediný vyniká kombinací vlastností velkého dosahu a maximální kvality připojení. Proto jsme schopni poskytnout kvalitní internetové připojení i tam, kde ostatní technologické možnosti nejsou dostupné.

 

Postup objednání a realizace

  Po obdržení nezávazné poptávky obsahující pořadovanou rychlost a přesnou lokalitu instalace, budete do druhého dne kontaktováni technikem, který si s Vám domluví schůzku v místě instalace, na které zjistí, zda-li jsme schopni v dané lokalitě připojení realizovat. Stabilita přiojení je zaručena přímou viditelností mezi připojeným a přístupovým bodem. Ve většině případů se proto komunikační zařízení umisťuje zpravidla na střechu objektu. Z komunikačního zařízení vede pouze datový UTP CAT7 kabel do požadovaného místa připojení. Kabel je zakončený konektorem RJ45. K připojení  zákazníka je potřeba pouze zařízení s rozhraním RJ45, podporující protokol TCP/IP. (server, router). Toto řešení je kompatibilní s většinou firemních sítí, nejsou tedy potřeba žádné další výdaje.

 

Další poskytované služby

 • návrh, výstavbu a správu LAN sítí
 • bezdrátové pokrytí budov, kancelářských prostor i rozsáhlých areálů
 • veškeré práce spojené s instalací strukturované kabeláže
 • instalaci bezdrátových pojítek pracujících v pásmu 2,4 GHz, 5 GHz, 10 GHz, 11 GHz
 • VPN - zabezpečené propojení Vašich poboček
 • webhosting a mailhosting
 • kamerové a zabezpečovací systémy

 

V případě zájmu o vypracování nabídky nás neváhejte kontaktovat e-mailu This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. nebo telefonu 605 219 566.

Rychlost připojení

Mezinárodní nezávislý test rychlosti
Test your Internet connection speed at Speedtest.net 

Klientský portál

Vstup do klietnského portálu

Naši partneři

partneri