×

Warning

Joomla\CMS\Filesystem\Folder::create: Could not create folder.Path: /www/hosting/dexnet.cz/www/t3-assets

Nabízíme instalaci IP kamerových systémů. IP kamery nabízí v současné době nejefektivnější způsob hlídání objektů. Kamerové a zabezpečovací systémy jsou v dnešní době nedílnou součástí ostrahy objektu. Pomocí kamerového systému můžete jednoduše dohlížet na chod firmy nebo instituce z centrálního místa, nebo odkudkoli přes internet. V jednom kamerovém setu je možno kombinovat více druhů kamer. Tedy provozovat současně kamery barevné i černobílé, venkovní i interiérové, s nočním viděním nebo vysoce citlivé a připojené kabelem či bezdrátově.

Kamery s lepším rozlišením, nebo kamery se slabším rozlišením. Kamerové IP systémy lze snadno rozšiřovat, protože datový signál nedegraduje ani při přenosu na velké vzdálenosti. Díky těmto výhodám lze budovat kamerové systémy velkého rozsahu a složitosti. K vybudování IP kamerového systému lze využit kabeláž stávající počítačové sítě (LAN). Není tedy nutné pokládat samostatnou kabeláž.

IP kamerové systémy

IP kamerové systémy jsou založeny na principu počítačové sítě, konkrétně Internet Protokolu. Každé zařízení v IP kamerovém systému má svou IP adresu, která jednoznačně identifikuje zařízení připojené do počítačové sítě. IP kamerový systém lze jednoduše sestavit jako počítačovou síť a pokud se něco stane se záznamovým zařízením (NVR - Network Video Recorder), IP kamera je stále v provozu a lze se na ní bez problémů připojit. U některých modelů může být dokonce nastaven záznam na paměťovou kartu a Vy tak ani nepřijdete o záznamy. Ovšem to je jen jedna z mnoha výhod.

 

Výhody IP kamerového systému:

  • neomezené rozlišení IP kamer, běžné HD, FULL HD, 2Mpx, 3Mpx, 5Mpx a vyšší
  • IP kamera není závislá na záznamovém zařízení, bez problémů funguje i samostatně, jako IP kamerový systém se dá nazvat již jediná IP kamera připojená do počítačové sítě
  • možnost připojení až do 100m bez mimořádných nákladů díky využití stávající datové struktuře
  • IP kamery umí snímat i audio a odesílat jej přímo do záznamového zařízení či jako video soubor na externí úložiště nebo e-mailem
  • nová technologie, stále se zdokonalujícíRychlost připojení

Mezinárodní nezávislý test rychlosti
Test your Internet connection speed at Speedtest.net 

Klientský portál

Vstup do klietnského portálu

Naši partneři

partneri