×

Warning

Joomla\CMS\Filesystem\Folder::create: Could not create folder.Path: /www/hosting/dexnet.cz/www/t3-assets

Páteřní a  přístupové  body naší sítě se nacházejí v pražské části Praha 4 Chodov, Budějovická a Krč,  Praha 10 Vršovice, Pitkovcie, Horní Měcholupy, Křeslice a Průhonice, Praha 2 Vinohrady a Nusle, Praha Vinohradská, Praha 9 Prosek a Libeň, Praha 5 Smíchov a Radlice, Praha 6 Hradčany a Praha-západ Vestec a Jesenice. Podbarvená část na mapě znázorňuje oblast, kde jsou běžně dostupné naše služby. Můžete si tedy  zkontrolovat,zda je možné u Vás realizovat připojení k naší síti.

Díky umístění našich přístupových bodu na vysokých budovách Vás pravděpodobně můžeme připojit i pokud se v této oblasti nenacházíte.  Neváhejte nás tedy kontaktovat, pokusíme se najít rešení i pro Vás.

{mosmap kml='https://www.google.com/maps/d/kml?hl=cs&authuser=0&mid=zqS8iDmMGJ8o.k_0CNcYDwuus'}


Síť a dohled

Síť je provozována  pomocí rádiových pojítek pracujících v licencovaném pásmu 11 GHz a ve volném pásmu 10 GHz, 17 GHz a 5,4 GHz. Přístupové body naší sítě jsou provozovány na platformě Linux a používají priorizaci paketů - QoS.

Aktivní řídící prvky sítě jsou postaveny na operačním systému LINUX a dále na zařízení Mikrotik a Cisco.

Hlavní páteřní body jsou vybaveny zálohovaným napájením na dobu 6 hodin.

Páteřní body sítě i významní zákazníci jsou nepřetržitě monitorovaní a v případě mimořátného stavu či výpadku je situace ihned řešena. 

Rychlost připojení

Mezinárodní nezávislý test rychlosti
Test your Internet connection speed at Speedtest.net 

Klientský portál

Vstup do klietnského portálu

Naši partneři

partneri